Tagged: Big Brother Vip

Aktorja Arjola Demiraj futet ne Big Brother Vip 0

Aktorja Arjola Demiri futet ne Big Brother Vip

Arjola Demiri, aktorja e njohur e humorist është bërë pjesë e Big Brother VIP. Ajo ka rrëfyer se çmimi i madh është arsyeja përse ka pranuar të bëhet pjesë e reality-show, ndërsa shton se...

Ilir Shaqiri Banori pare i Big Brother Albania Vip 0

Ilir Shaqiri Banori pare i Big Brother Albania Vip

Banori i parë që u fut në shtëpinë e Big Brother Vip është balerini Ilir Shaqiri. “Nuk kam frikë nga asgjë, jam mësuar me malore dhe me disheza”, është shprehur Shaqiri, në klipin e...

Big Brother Vip ne Nentor 0

Big Brother Vip ne Nentor

Kane kaluar 4 vite tashme nga edicioni i fundit i Big Brother Albania . Para 2 vitesh u lançua ne te gjithe mediat per Big Brother Vip. Nje edicion ku do merrnin pjese vetem...

1

Big Brother Albania Vip

Big Brother Vip fillon se shpejti Me fillimin e sezonit te ri televiziv te 2018 ne morem dhe nje lajm te mire . Ne televizionin Top Channel ka filluar reklama per nje Big Brother...