Tagged: Big Brother Albania Vip

Aktorja Arjola Demiraj futet ne Big Brother Vip 0

Aktorja Arjola Demiri futet ne Big Brother Vip

Arjola Demiri, aktorja e njohur e humorist është bërë pjesë e Big Brother VIP. Ajo ka rrëfyer se çmimi i madh është arsyeja përse ka pranuar të bëhet pjesë e reality-show, ndërsa shton se...

Donald Veshaj në Big Brother Vip si banori i 3 0

Donald Veshaj në Big Brother Vip si banori i 3

Donald Veshaj është banori i tretë që i bashkohet shtëpisë së ‘Big Brother Vip Albania’. “Dua të vë ënë provë veten time dhe është një sfidë që mendoj se nuk e kam provuar veten”,...

Ilir Shaqiri Banori pare i Big Brother Albania Vip 0

Ilir Shaqiri Banori pare i Big Brother Albania Vip

Banori i parë që u fut në shtëpinë e Big Brother Vip është balerini Ilir Shaqiri. “Nuk kam frikë nga asgjë, jam mësuar me malore dhe me disheza”, është shprehur Shaqiri, në klipin e...

Big Brother Vip ne Nentor 0

Big Brother Vip ne Nentor

Kane kaluar 4 vite tashme nga edicioni i fundit i Big Brother Albania . Para 2 vitesh u lançua ne te gjithe mediat per Big Brother Vip. Nje edicion ku do merrnin pjese vetem...

Cfare po ndodh me Big Brother Albania Vip 0

Cfare po ndodh me Big Brother Albania Vip ?

Tashme erdhi shtatori. Muaji ku te gjithe televizionet rifillojne programacionet e tyre. Disa nga emisionet jane te degjuar , te tjere te rimodeluar dhe shume te tjere surprize. Sigurishte qe Top Channel eshte nje...