Ledion Lico prezantues i Big Brother Albania Vip

Ledion Lico prezantues i Big Brother Albania Vip

Ledion Lico eshte emri i shume perfolur si prezantues i Big Brother Albania Vip. Ishte Ledioni i cili dha reklamin e pare me ane te nje videoje ne rrjetin social instagram. Permes videos bente te ditur dhe lajmeronte fansat e Big Brother Albania per nje edicion Vip kesaj radhe, dhe jo nje big brother albania 10, por tashme nje format ku pjese e tij do te jene personazhe te njohur. Porsona te cilet mbajne statusin e Vip-it.
Pas videos nuk ka pasur informacion nga redaksia e Top Channel. Por eshte e sigurte qe prezantimi do behet nga dhendrri i familjes Hoxha.

Prezantuesja nder vite Arbana Osmani nuk do prezantoje BiG Brother Vip Albania.
Ajo ka deklaruar ne nje emision qe ishte e ftuar qe nuk do e prezantoje.
Ishte nje lajm qe trishtoi fansat personal te Arbana Osmanit. Gjithashtu dhe disa nga fansat e Big Brother.
Per shume persona emri i Big Brother Albania lidhet me figuren e Arbana Osmanit.

Gjithesesi Ledion Lico ka arritur te tregoje veten. Ai u pelqye nga publiku ne prezantim e Big Brother Albania 8. Qe atehere ka prezantuar nje seri programesh shume te rendesishme ne Televizionin Top Channel. Mos te harrojme me te fundit Voice Kids. Ku Ledioni po shkelqen ne cdo aspekt. Duke bere qe ta “dashurojne” te rritur e femije.

Besojme se ai do realizoje nje pune te shkelqyer ne kete VIp reality show. Karriera e tij eshte e larmishme. Ka prezantuar emisione me tematika te ndryshme ne Top Channel. Praktikisht ai eshte rritur ne ate televizion. Ka ngjitur shkallet e karrieres nje nga nje.
Gjate karrieres se tij si prezantue intervistuar pothuajse te gjithe vipat shqiptare s. Dhe kjo i jep atij nje bonus te madh.

Presim te dali dhe data se kur do filloje. Mendohet qe ne javen e dyte te majit. Per me teper info se kur fillon ju lutem lexoni – https://bigbrotheralbaniavip.live/kur-fillon-big-brother-albania-vip/

Per me teper ju ftoj te na ndiqni ne faqen tone.

Spread the love

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *