Kur Fillon Big Brother Albania Vip ?

Kur Fillon Big Brother Albania Vip ?

Qe pas startimit te reklames nuk mungon kjo pyetje. Interesi eshte i madh dhe te gjithe jane kurioz te dijne me teper.
Fansat shprehen te pakenaqur. Gjersa cdo gje tjeter po mbahet enigme, te pakten te shuajme kuriozitetin se kur fillon.

Nga produksioni nuk ka nje version zyrtare. Gjithsesi per nje reality show kaq te zhurmshem nuk mungojne thashethemet.
Thashetheme te cilat e kane nje baze. Ato vijne nga ” brenda”. Punonjes te Top Channel, te cileve i ka shpetuar ndonje fjale mes miqve. Mbase dhe e thene me qellim por te gjithe thone te njeten gje. Programi do filloje sapo te mbaroje Dua te te bej te lumtur.
Arbana Osmani
Dua te bej te lumtur shfaqet cdo te shtune ne Top Channel. Ai prezantohet nga moderatorja ikone e Big Brother Albania Arbana Osmani. Sipas thashemeve Big Brother Albania VIP do filloje 2 jave pasi te mbaroje programi Arbanes. Sipas te gjithe gjasave i bie ne fund te Prillit.
Me nje logjike te thjeshte keto thashetheme jane te verteta. Duke qene se do jete nje edicion vetem me banore Vip. Le te mos harrojme se per shume nga Vipat tone sezoni i veres eshte plot evenimente dhe koncerte. Per Vipat kengetare pershembull vera eshte stina me e mire per te lancuar kenget & vidoklipet e tyre. Ato jane te ftuar ne koncerte brenda dhe jashte vendit.
Qendrimi brenda shtepise do ishte nje “pengese”. Pa harruar dhe shumat e medha te cilet ato do humbisnim.
Fundja Big Brother Albania Vip Live do kete vetem nje fitues.

Nje tjeter thashethem eshte qe kohezgjatja e ketij reality show do jete rreth 40 dite. Pra nese ndjekim perseri logjiken.
Te gjithe vipat pjesmarres do jene ne kohe per tu angazhuar me projektet e tyre. Projekte te cilet garantojne nje sukses dhe me te madh nga pjesmarrja brenda shtepise se BBA. Nese loja luhet sic duhet fansat e tyre do rriten dhe me teper.
Nuk perjashtohet dhe mundesia qe per disa nga banoret do kete “humbje” fansash. Jetesa 24 ore nen veshgimin e kamerave per dite me rradhe mund te zbuloje ane te tjera te tyre. Nje personalitet qe ndoshta fansat nuk e kane kuptuar.
Duke zbuluar keshtu qe idhulli i tyre nuk eshte dhe aq perfekt.

Ju ftojme te beni follow faqen tone ne rrjetet sociale.
Sapo te kemi nje lajm te ri mbi daten e sakte do ju njoftojme me ane te faqeve tona ne te gjithe rrjetet sociale.
Kur Fillon Big Brother Albania Vip

Spread the love

You may also like...

1 Response

  1. iri says:

    informacioni me i mire e me i sakte per mendimin tim.❤

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *