Donald Veshaj në Big Brother Vip si banori i 3

Donald Veshaj në Big Brother Vip si banori i 3
Donald Veshaj është banori i tretë që i bashkohet shtëpisë së ‘Big Brother Vip Albania’.

“Dua të vë ënë provë veten time dhe është një sfidë që mendoj se nuk e kam provuar veten”, tha Donaldi.

Të çuditshme mund ta quajmë kërkesën e Donaldit për vëllain e madhe: “I kërkoj një femër që ta ketë kokën plot!”

Para se të futej në shtëpi, Donaldi mori një surprizë nga aktori Agron Llakaj, i cili teksa i uroi suksese për këtë rrugëtim të ri i kujtoi se paska qenë shumë i fshehtë për faktin se nuk ia kishte treguar që do bëhej pjesë e shtëpisë më të famshme.

“Ndodhi kaq shpejt dhe i kërkoj falje Gonit, e dua shumë. Ka qenë një njeri i rëndësishëm në jetën time dhe ka investuar te unë dhe Romeo. Është hapi i parë që ka investuar në jetën time dhe i kërkoj shumë falje”, tha Donaldi.

Video Prezantuese :

Per Publikun qe se njeh nje Biografi e shkurter :

Romeo Veshaj lindi më 1 Shtator 1995.Karrierën e tij e filloi që nga mosha 17 vjecare në “Portokalli”. Romeo mori pjesë në “Al Pazar” në vitin 2014.Sukseset e tij u rritën ne 2015 ku iu bashkua edhe i vëllai Donald Veshaj.Nofka e Romeos në “Al Pazar” ishte “Montana”.Romeo arriti shumë sukses dhe famë brenda këtyre viteve.
Në 2019Romeo bashkë me të vëllain dhe prezantuesen Bora Zemani filluan emisionin e tyre “3shat”.Romeo së bashku me të vëllain tani janë moderator të emisionit “Binjaket”

Spread the love

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *