Big Brother Albania Vip

Contact Us

Pershendetje te dashur vizitore te faqes.

Ju lutem na kontaktoni ne adresen tone te email bigbrotheralbaniavip.live@gmail.com ose admin@bigbrotheralbaniavip.live nese keni deshire te beheni pjese e faqes . Gjithashtu nese keni lajme eksluzive per banoret e shtepise jeni te lutur te na i dergoni. Lajmet do postohen me emrin tuaj si autor ose mund te ruani anonimatin.

Per te gjithe qe mendojne se ka ndodhur nje abuzim ose eshte keqperdorur nje lajm i tyre mund te na kontaktoni dhe lajmi do fshihet .

Faleminderit per mirekuptimin .

Stafi Big Brother Vip ju uron te kaloni sa me mire ne webistin tone