Big Brother Vip ne Nentor

Kane kaluar 4 vite tashme nga edicioni i fundit i Big Brother Albania . Para 2 vitesh u lançua ne te gjithe mediat per Big Brother Vip. Nje edicion ku do merrnin pjese vetem Vipa SHqipetare.
Vipa nga fushat me te ndryshme si futbolliste , ish banore te big brother , prezantues , mjeke , kengetare dhe shume te tjere. Por pavaresisht anunçimit, Big Brother Albania Vip u shty fillimisht me 1 muaj dhe me pas me 2 muaj.

Tashme pas 4 vitesh mungese dhe 2 vitesh nga lajmi i pare flitet per nje date te perafert. Nje enderr qe do behet realitet. Shtepia e Big Brother Vip tashme eshte gati dhe pret banoret e rinj per shtepine. Por jo per publikun pasi ato do jene te gjithe personazhe te njohur.

Lajmi i konfirmua ne Emisionin “Ftese ne 5” drejtuar nga Bieta Sulo.
Ishin te ftuar ish banore te Big Brother Albania si Arbër Çepani (Fitues i Big Brother 1), Fotini Derxho ( fituese e edicinit çift), Anaid Kaloti, Klaudia Hila, Danjela Kapo, Valer Kolaneci, te gjithe figura qe kane ngjallur reagime dhe emocione te forta . Ata diskutuan per eksperiencen e tyre ne brenda shtepise dhe famen pas saj. Si ka ndikuar tek ata dhe sa i kane ndihmuar ne karrieren dhe jeten e tyre.
Gjithashtu ringjallen dhe kujtimet e tyre shume te bukura. Ishin bukur ti ridegjoje kete figura shume te dashura per publikun dhe gjithashtu te mesonim me teper per jeten e tyre pas Big Brother Albania. Disa prej tyre shfaqen shume shume rralle ne studio televizive dhe mesuam me teper per ta. Pavarsisht viteve (13 nga edicioni i pare) Arbër Çepani pershembull ka ngelur ne memorien e publikut po aq sa fituesja e fundit Fotini Derxho. Ajo u ngacmua dhe pak per ndarjen e saj nga Danieli por perseri nuk tregoi asgje. Nje ndarje qe perveç lendimit qe shkaktoi ne cift merziti dhe fansat e shume te cilet ishin krijuar nga dashuria e tyre.

Gjate emisionit fokusi i te gjitheve ishte te kapnin lajme per Big Brother Albania Vip. U nenkuptua qe do fillonte ne Nentor te 2021 dhe ishte nje super lajm i shumepritur.
Per konkurentet nuk dihet akoma asgje dhe kureshtja eshte e madhe.

Jemi te gjithe ne ankth te madhe dhe po presim me padurim per informacione te reja mbi Big Brother Albania Vip.

Spread the love

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *