Big Brother Vip 5 Tetor me prezantuese Arbana Osmanin

Si gjithmone Big Brother Albania shoqerohet me shume thashetheme . Duke filluar nga kur fillon , kush do e prezantoje , shtepija e re. Po banoret kush do jene , a do kete opionist , do kete Fan club apo jo . Keto pyetje dhe shume te tjerave tashme per kete edicion i erdhi fundi .

Big Brother Vip 5 tetor

Kur Fillon Big Brother Vip Albania ?

Eshte shume e afert data e fillimit tashme. U perfol per nentorin si ne artikullin e kaluar por jo . Edicioni Vip do filloje me 5 Tetor . Vetem 5 dite nga sot ne 2 kanale te dedikuara ne platformen Digitalb do jene live 24 ore ne 24 ore . Do jene ato Vipat , tashme personazhet e shtepise me te famshme ne Shqiperi.
Data e fillim eshte konfirmuar nga vete Top Channel i cili ka lancuar spotet publicitare per fillim e edicionit te ri. Cdo gje eshte gati duke filluar nga shtepia , banoret Vipa te perzgjedhur dhe prezantuesja.

Kush do e prezantoje Big Brother Albania Vip ?

Qe ne fillim para 3 vitesh kur u aludua per preznatuesin kemi pasur shume emra.
I lakmuar ishte Ledion Lico , prezantuesi e Big Brother Albania 9 dhe nje nga me te preferuarit e Top Channel . Ledioni ka shume kohe pa projekte si prezantues dhe besohej se do ishte ai por jo tashme vetem pak dite nga fillimi e dime qe jo.
U perfol shume dhe per Luana Vjollcen. Nje nga prezantueset me te famshme dhe te dashura te publikut. Por ky lajm ra poshte. Tashme eshte zyrtare qe Luana Vjollca eshte larguar nga Top Channel dhe nuk ka akoma nje shtepi te re per emisionet e saj.Largimi i saj ishte i papritur dhe la nej shije te keqe per fansat e saj pasi per 15 vite karriera e saj kishte filluar dhe rritur ne kanalin e dashur per shqipetaret.
Por kush do jete atehere ? Kush tjeter pervec prezantueses ikone te Big Brother Albania Arbana Osmani . Prezantuesja e edicioneve nga 1 tek teta do jete ajo qe do prezantoje dhe Big Brother Vip. Ne kujtesen e te gjithe publikut Shqipetare emri i saj lidhet me Big Brother. Nje program qe e beri ate te famshme ne gjithe Shqiperine dhe jo me kot. E embel , e vendosur , me nje ze kumbues Arbana ka ditur te menaxhoje situata e veshtira dhe banoret e 8 edicioneve. Eshte padyshim zgjedhje e duhur dhe sigurishte e preferuara e publikut per kete emision.
Lajm ieshte konfirmuar nga vete Arbana ne emisione te ndryshme dhe gjtihashtu me nej “Exluzive” per 34 mminutash per ediconet Vip te Big-ut neper bote te cilin mund ta ndiqni si meposhte :

Kush do jene Banoret e Big Brother Vip ?

Nje pyetje qe do ngelet pa pergjigje gjer me 5 Tetor . Ju ftoj te jeni te duruar nese doni te mesoni per “Vipat” e vertete qe do marrin pjese. NEese jo kemi aludime pa fund si meposhte. Portale te ndryshem kane 1 vit qe nxjerrin emra nga me te ndryshmit.
U perfol per Tea Trifonin pjesmarresen ne Perputhen dhe nje nga me te dashurat/”urryerat” per publikun ( kujtoje qe loja lallco me Andin shkaktoi jo pak pakenaqesi). Gjtihashtu u perfol dhe per Fation Kuqarin , Ana Lleshin dhe shume nga banoret me te famshem te Perputhen por gjer tani skemi asnje konfirmim.
Lajme te tjera kane aloduar per Vellezrit Veleshaj por ato vete e pranuan qe nuk do jene pra fake news .
Aurela Hoxha eshte nje tjeter e perfolur. A do kete kohe modelja dhe tashme biznesmenja qe jeton ne Spanje te marre pjese ne kete edicion Vip ?
Vete Top Channel ka nxjerre foton e flokeve te nje banori duke shtuar thashethemet .

Me Digjituren “Erdhi koha që të njiheni me VIP e parë… E gjeni dot ?”

Kush eshte ky banor i Big Brother Albania Vip

Foto me lart shtoi shume aludimet. Duke filluar nga kengetari Gena Lito ( shaka) duke perfunduar tek “Kerperata” ish deputetja e kuvendit tone ( mbahet mend per fjalimin e famshem plot gabime).
Dicka dihet me siguri . Mjafton te durojme dhe pak dite per te zbuluar banoret dhe shume me teper per nje nga emisionet qe ka theyr rekorde shikushmerie.

Spread the love

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *