About Us

Duam te theksojme qe kjo nuk eshte nje faqe zyrtare e Big Brother Albania .
Ne jemi nje grup fansash te cmendur te Big Brother. Kemi ndjekur te gjithe edicionet e Bigut nga 1 gjer tek 9. Shume nga idhujt tane i kemi takuar. Kemi pire kafe dhe kemi foto te shumta. I falenderojme ato publikisht. Kane treguar per ne nje dashuri shume te madhe dhe pas perfundimit te spektaklit. Nuk kane harruar se fansat jane baza e tyre.

Kjo faqe lindi ne nje nga kafenete e Tiranes. Iniciativa lindi nga X 28 vjec qe ka perfunduar per gazetari.
Duke qene se BBA ishte nje pjese e pandare e diskutimeve tona. Thame pse jo dhe te kemi nje faqe tonen.
Me ne fund u vendos hapja e faqes. Duke qene dhe te fushave te ndryshme mendojme se do ja dalim. Duke bashkuar ” talentet” tona, do i percjellim fansave te tjere si ne, cfare ndodh ne shtepine me te famshme ne Shqiperi. Duke dhene dhe nje kendveshtim ndryshe nga ai zyrtari.
Ky edicion i vecante i Big Brother Albania Vip na dha nje shtyse me te madhe. Ndoshta do jene pjesmarres dhe disa nga ish banoret e puntatave te kaluara. Tashme miqte tane. Pse jo , kjo mund te jete dhe nje menyre per ti mbeshtetur. Shpresojme qe ato te perzgjidhen dhe te jene pjese e edicionit. Nese po intervistat eksluzive per ta nuk do mungojne.

Na Ndiqni per te rejat e fundit nga BBA Vip. Cdo gje per banoret do postohet ketu.
Big Brother Albania Vip

Spread the love